Product Description
| Brand | Artusi |
| Model Number | AO960X |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Control Type | Knob Control |
| Oven Type | Single Oven |
| Height (mm) | 590 mm |
| Width (mm) | 895 mm |
| Depth (mm) | 566 mm |
| Oven Fuel Type | Electric |
| Timer | Digital/Mechanical |
| Number of Functions | 9 |
| Connected load | 3.5 KW |










Reviews
There are no reviews yet.