Additional information
| kg |
|---|
Out of Stock
White
| Depth | 636 mm |
|---|---|
| Height | 850 mm |
| Width | 596 mm |
| Energy Star Rating | |
|---|---|
| Water Star Rating | |
| Stackable | True |
| Water Inlets | Hot and Cold |
|---|---|
| Reload | |
| Time delay | |
| Anti Crease | |
| Auto Balance | |
| Pause Button | |
| Pump Protector |
| Washing capacity | 8 kg |
|---|---|
| Depth (mm) | 636 mm |
| Height (mm) | 850 mm |
| Width (mm) | 596 mm |
| Finish Colour | White |
| Stackable |
| Energy Star Rating |
|---|
| Child lock |
|---|
| Water efficient | 4.5 |
|---|---|
| Water consumption | 67 L |
| Add items after youve started the load | |
| Overflow Protection | |
| Fast Wash Option | |
| EAN | 04002515528501 |
| Litres Used Per Wash | 67 L |
|---|---|
| Water Star Rating | |
| WELS Product Registration Number | C01010 |
| Number of Programs | 19 Programs |
|---|---|
| Quick wash | |
| Cotton | |
| Delicate | |
| Handwash | |
| Wool | |
| Heavy Duty | |
| Cold Wash |
| Auto Load Sensing |
|---|
Sold out
| kg |
|---|
Select at least 2 products
to compare
Reviews
There are no reviews yet.