Product Description
ENERGY EFFICIENCY
| Energy Star Rating |
|---|
KEY SPECIFICATIONS
| Depth (mm) | 636 mm |
|---|---|
| Height (mm) | 850 mm |
| Width (mm) | 596 mm |
| Finish Colour | White |
| Stackable |
OTHER
| Capacity | 8 |
|---|---|
| Energy consumption | 158 Kwh |
| EAN | 4002515567845 |
DOOR
| Default Door Hinge | Left |
|---|
OTHER FEATURES
| Time delay | |
|---|---|
| Anti Crease |
FUNCTIONS
| Energy Saving Function |
|---|
PROGRAMS
| Delicate |
|---|




7 Star





Reviews
There are no reviews yet.