Product Description
| Washer Model Number | WD14071SD6 |
|---|
| Washing capacity | 10 kg |
|---|---|
| Spin Speed | 1400 RPM |
| Weight (kg) | 68 Kg |
| Energy Star Rating | 4 Stars |
| Depth (mm) | 640 mm |
|---|---|
| Depth With Door Open | 670 mm |
| Height (mm) | 850 mm |
| Width (mm) | 600 mm |
| Dryer Model Number | TD-H802SJW |
|---|---|
| Drying capacity | 8 kg |
| Depth (mm) | 670 mm |
| Height (mm) | 850 mm |
| Width (mm) | 600 mm |
| Energy Star Rating |
|---|



![TCL 55” 4K Ultra HD QLED Google TV [2022] 55C735](https://gogetappliances.com.au/wp-content/uploads/2023/08/69d45737f7516989a7a248f88d83d68d1de8880d_tcl_55_inch_c735_qled_4k_smart_google_tv_55c735_1_638a892f_high-high-291x353.jpeg)





Reviews
There are no reviews yet.