Be the first to review “Fisher & Paykel 8.5kg Washing Machine & Fisher & Paykel 8kg Condensing Dryer WH8560J2 DE8060P2” Cancel reply
Fisher & Paykel 8.5kg Washing Machine & Fisher & Paykel 8kg Condensing Dryer WH8560J2 DE8060P2
$849.00
Out of Stock
Quick Overview
| Washer Model Number | WH8560J2 |
|---|---|
| Washing capacity | 8.5 kg |
| Spin Speed | 1100 RPM |
| Depth (mm) | 645 mm |
| Height (mm) | 850 mm |
| Width (mm) | 600 mm |
| Dryer Model Number | DE8060P2 |
|---|---|
| Depth (mm) | 645 mm |
| Dryer Type | Condenser |
| Drying capacity | 8 kg |
| Height (mm) | 850 mm |
| Notes | This product cannot be wall mounted |
| Stackable | Yes |
Delivery within 50kms of Melbourne cbd is available for extra
Sold out
Compare









Reviews
There are no reviews yet.